نسخه گیاهی برای چاق شدن

گرچه چاق شدن مطلوب نظر ما نیست، این مبحث را برای کسانی می نگاریم که خیلی لاغر هستند و لازم است به حد طبیعی و تعادل خود برسند.

نسخه گیاهی برای چاق شدن – گرچه چاق شدن مطلوب نظر ما نیست، این مبحث را برای کسانی می نگاریم که خیلی لاغر هستند و لازم است به حد طبیعی و تعادل خود برسند. برای چاق شدن عکس لاغر شدن عمل می شود. مثلا در آن جا کمتر از غذاها استفاده می شد در صورتی که در این جا مواد غذایی بیشتری و کالری بالاتری باید استفاده نمود به خصوص بین وعده های غذایی صبح تا ظهر و ظهر تا شب باید از خوردنی ها مخصوصا مواد قندی، نشاسته ای استفاده نمود.

برنج به صورت کته یکی از غذاهای کربوهیدرات است که به چاقی می افزاید. از بین شیرینی های قنادی، نان های خامه دار بهتر از سایر شیرینی ها می باشد. در خلال رژیم غذایی چاق شدن از ترشیجات بایستی صرف نظر کرد. گرچه چاق شدن مطلوب نظر ما نیست، این مبحث را برای کسانی می نگاریم که خیلی لاغر هستند و لازم است به حد طبیعی و تعادل خود برسند.

یکی از چاق کننده ها حلیم گندم و آرد برنج و گوشت شیربره است. آن ها را در وعده های مختلف می توان استفاده نمود. نخود خام را در شیر بپزید، آسیاب کرده و مصرف نمایید. برنج و جو و گندم را با مغز بادام بکوبید، با شکر بپزید و به صورت حلوا روزانه از آن استفاده نمایید. مغز پسته، فندق و بادام زمینی را نرم بسایید، با آرد برنج و شکر بپزید و روزانه آن را مصرف کنید.

 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید

{mainvote}

 منبع: کتاب رژیم تندرستی – اثر زنده یاد دکتر صفدر صانعی.

مشاهده سایر رژیم های غذایی

 faenza telegram by xaviermartinezf d7qafubانتشار این مطلب در تلگرام می تواند موجب افزایش سطح سلامتی جامعه شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *