تغذیه در ترک اعتیاد

تغذیه در ترک اعتیاد و داروی گیاهی برای ترک اعتیاد

تغذیه در ترک اعتیاد

ترک اعتیاد و خوردن سبزیجات، میوه جات، گردو و فندق و بادام زمینی، دل و قلوه و جگر و مصرف مخمرهای سه گانه (جو، گندم، برنج) به تندرستی آنها کمک می‌نماید. خوردن غذاهای مقوی مثل کباب، آب میوه جات و مصرف گوشت بلدرچین به صورت کباب توصیه می‌شود. در دوران ترک، از گز پسته و کباب و شربت عسل استفاده شود.

 

درمان گیاهی اعتیاد به مواد مخدر

علاوه بر مواد مقوی بالا در دوران ترک اعتیاد باید از خوردن کپسول های 500 میلی گرمی‌زنیان و تخم اسفند هر شش ساعت در روز و به مدت هفت روز و هر هشت ساعت در روز تا هفت روز، بعد تا 10 روز روزی دو کپسول صبح و عصر استفاده نمایند. نسبت مخلوط زنیان و تخم اسفند به صورت 15 گرم تخم اسفند و 15 گرم زنیان می‌باشد.

 

***

راهنمایی: شما می توانید مقادیر بیان شده از هر جزء را در نسخه ی خود به یک نسبت افزایش دهید.

به عنوان مثال اگر بیان شده گیاه الف 10گرم، گیاه ب 15گرم با 2 لیوان آب جوشانده شود می توانید تمامی مقادیر را مثلا در عدد 4 ضرب نمایید و 40گرم گیاه الف، 60گرم گیاه ب را در 8 لیوان آب بجوشانید (البته بهتر است داروها به اندازه مناسب تهیه نمایید تا داروی تازه مصرف نمایید) اما میزان مصرف را تغییر ندهید. به این معنی که اگر روزی 2 قاشق غذاخوری تجویز شده که میل نمایید، شما نیز همان 2 قاشق غذاخوری را میل نمایید.

 ***

لطفا به این مطلب امتیاز دهید

{mainvote}

پیشنهاد می شود نسخه جامع درمان اعتیاد به مواد مخدر و همچنین اعتیاد به مشروبات الکلی را مشاهده و خریداری نمایید. این نسخه جامع از کتاب های رژیم تندرستی، همیشه لاغر باشید و نسخه شفای زنده یاد دکتر صفدر صانعی جمع آوری شده است و چندین نسخه گیاهی برای ترک اعتیاد را شامل می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *